Üdvözöljük weboldalunkon!
    Fibertechnic Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m
    Megosztás másokkal:

    Fibertechnic Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D simplex 1m

    Cikkszám: 13
    Gyártó: Fibertechnic »
    Kiszerelés: db
    Súly: 0.2 kg
    Készlet:47 db raktáron
    762 Ft
    Nettó: 600 Ft +áfa
     db

    Termékismertető

    Termékinformáció: Egymódusú szálas patchcord SC / APC simplex csatlakozókkal (egyszálú), 1 m hosszú. Corning G.652D szálon (SM 9/125) készült patchcord. Száloptikai patchcord mindkét oldalon lezárva , 8 ° -os polírozással ellátott SC / APC csatlakozókkal , G.652D szálból készült és 1 m hosszú . A külső tapasz-köpeny átmérője 3 mm . Az egymódusú szál a leggyakoribb telepített szálatípus, amely 1310 nm hullámhosszúság és 1550 nm hullámhosszúságú továbbításra van optimalizálva . A G.652D szál minimális hajlítási sugara mindössze 30 mm, amelynek köszönhetően a rajta készített patchcord tökéletes passzív hálózat, csomópont és elosztó pont felépítéséhez és akár ipari automatizáláshoz is. Termékleírás: Patch típusa A típusú rost típusú optikai átviteli típusú csatlakozó hossza csillapítás véletlenszerű, a maximális in-ILW = csillapítás véletlenszerű, az átlagos-ILW SR = reflektancia RL APC szilárdságú szálakból merevítőelem átmérője a külső köpeny hőmérsékletet Egymódusú G.652D simplex SC / APC-SC / APC 1 m 98,1 N aramid / üvegszálakból 3 mm -40 és 85 ° C

    Termék értékelés és véleményezés

    Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.

    Mások ezt tették még a kosárba

     Fibertechnic SC/APC adapter/toldó
    Érdeklődjön
    95 Ft
    75 Ft +áfa
      Telefon Csatlakozó RJ11*P100
    998 db raktáron
    1 016 Ft
    800 Ft +áfa
      Utp Csatlakozó RJ45/C53*P1000
    17 db raktáron
    13 970 Ft
    11 000 Ft +áfa