Üdvözöljük weboldalunkon!
    Fibertechnic optikai 1:32 osztó SC/APC-SC/APC
    Megosztás másokkal:

    Fibertechnic optikai 1:32 osztó SC/APC-SC/APC

    Cikkszám: 18
    Gyártó: Fibertechnic »
    Kiszerelés: db
    Súly: 0.1 kg
    Készlet:Érdeklődjön
    12 192 Ft
    Nettó: 9 600 Ft +áfa

    Termékismertető

    Osztási arány 1:32, Széles működési sáv: 1260-1650 nm, 1m hosszú G.657A1 optikai kábelek csatlakozóval. Az optikai osztó egyenletesen osztja szét az optikai jeleket (fényt) 16 irányba. Az osztó stabil teljesítményt biztosít a teljes sávban (1260-1650 nm), kompakt méretű, amely alkalmassá teszi a telepítést kis optikai kötészárókban/tálcákban. Az osztót sík technológiával (Planar Wave Circuit - PLC) gyártják. A sík technológia előnye: pontos, kiegyensúlyozott optikai teljesítmény osztás, nagyon alacsony csillapítás és jó hőmérsékleti stabilitás. Magas osztási arányok is lehetségesek. Egyéb osztók: Optikai osztó 1x2 Optikai osztó 1x4 Optikai osztó 1x8 Optikai osztó 1x16 Optikai osztó 1x64 Az optikai osztókat passzív optikai hálózatokban használják. Fő alkalmazási területek: CATV és FTTH xPON (Fiber To The Home - Passzív Optikai Hálózatok) rendszerek. Az optikai osztókat passzív optikai hálózatokban használják. Fő alkalmazási területek: CATV és FTTH xPON (Fiber To The Home - Passzív Optikai Hálózatok) rendszerek.

    Termék értékelés és véleményezés

    Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.