Üdvözöljük weboldalunkon!
    Fibertechnic optikai 1:4 osztó SC/APC-SC/APC
    Megosztás másokkal:

    Fibertechnic optikai 1:4 osztó SC/APC-SC/APC

    Cikkszám: 5
    Gyártó: Fibertechnic »
    Kiszerelés: db
    Súly: 0.1 kg
    Készlet:3 db raktáron
    4 445 Ft
    Nettó: 3 500 Ft +áfa
     db

    Termékismertető

    Osztási arány 1:4,
        Széles működési sáv: 1260-1650 nm,
        1m hosszú G.657A1 optikai kábelek csatlakozóval

    Az optikai osztó egyenletesen osztja szét az optikai jeleket (fényt) 4 irányba. Az osztó stabil teljesítményt biztosít a teljes sávban (1260-1650 nm), kompakt méretű, amely alkalmassá teszi a telepítést kis optikai kötészárókban/tálcákban.
    Az osztót sík technológiával (Planar Wave Circuit - PLC) gyártják. A sík technológia előnye: pontos, kiegyensúlyozott optikai teljesítmény osztás, nagyon alacsony csillapítás és jó hőmérsékleti stabilitás. Magas osztási arányok is lehetségesek.

    Egyéb osztók:

        Optikai osztó 1x2
        Optikai osztó 1x8
        Optikai osztó 1x16
        Optikai osztó 1x32
        Optikai osztó 1x64
        



    Az optikai osztókat passzív optikai hálózatokban használják. Fő alkalmazási területek: CATV és FTTH xPON (Fiber To The Home - Passzív Optikai Hálózatok) rendszerek.
    Az optikai osztókat passzív optikai hálózatokban használják. Fő alkalmazási területek: CATV és FTTH xPON (Fiber To The Home - Passzív Optikai Hálózatok) rendszerek.

    Termék értékelés és véleményezés

    Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.