Üdvözöljük weboldalunkon!
    Fibertechnic Testreszabott ABS doboz optikai PLC osztó 1:4, SC/APC-SC/APC 2mm
    Megosztás másokkal:

    Fibertechnic Testreszabott ABS doboz optikai PLC osztó 1:4, SC/APC-SC/APC 2mm

    Cikkszám: 55
    Gyártó: Fibertechnic »
    Kiszerelés: db
    Súly: 0.2 kg
    Készlet:Érdeklődjön
    5 715 Ft
    Nettó: 4 500 Ft +áfa

    Termékismertető

    Jellemzők

    • Alacsony beillesztési veszteség és magas egyenletesség
    • Alacsony polarizáció releváns
    • Redundáns megbízhatóság

    Alkalmazások

    • FTTX alkalmazás
    • CATV hálózat
    • Passzív optikai hálózat (PON)

    Leírás

    Konfigurációs típus1X21x41X81x161x321X642X22X42X82x162x322X64
    Működési hullámhossz (nm)

    1260 ~ 1650

    Beillesztési veszteség (dB)Tipikus érték4.07.210.313.816.820.24.27.510.814.017.420.6
    Maximális érték4.27.410.514.017.020.44.57.811.014.217.620.8
    A veszteség egységessége (dB)Maximális érték0.80.80.81.01.22.00.60.81.31.52.02.0
    Polarizáció függő veszteség (dB)Maximális érték0.10.10.10.10.20.20.30.30.30.30.30.3
    Hullámhossz függő veszteség (dB)Maximális érték

    ---

    1.0

    Visszatérési veszteség (dB)Minimális érték

    ≥50

    Irányíthatóság (dB)Minimális érték

    ≥55

    Működési hőmérséklet (℃)

    -20-75

    Tárolási hőmérséklet (℃)

    -40 és 85 között

    Optikai szálas típus

    SMF-28 Vagy az ügyfél igényel

    SMF-28E G657A

    Optikai szálhossz (m)

    1.0 vagy testre szabható

    Megjegyzések: 
    1. Minden mérés szobahőmérsékleten. 
    2. A specifikáció kizárja a csatlakozó veszteségét. 
    3. A Insertion Loss, ha csatlakozóval rendelkezik, a PC / UPC értéke 0,2dB lehet; Az APC csatlakozója 0,3dB lesz. 
    4. Visszatérési veszteség, ha APC> 60dB csatlakozóval, UPC> 55dB.

    Csomag méretei:

    Konfigurációs típus

    1X2

    1x4

    1X8

    1x16

    1x32

    1X64

    2X2

    2X4

    2X8

    Termék értékelés és véleményezés

    Szóljon hozzá Ön is! Ehhez már csak be kell jelentkeznie weboldalunkra.